. Petr Mach - Krby a krbová kamna

 

ÚVODNÍ STRÁNKA

O FIRMĚ

FOTOGALERIE

AKCE

NOVINKY

VZORKOVÁ PRODEJNA

MATERIÁLY NA STAVBU
A MONTÁŽ

KONTAKT

VOLNÁ MÍSTA

 

 

 

Naše firma se zabývá prodejem krbových vložek, montáží teplovzdušných krbů a krbových kamen. Naším hlavním zaměřením jsou netypické obezdívky teplovzdušných těles vestavěných do sestav z pískovce, kachloví, či moderní hladké konstrukce doplněné parapety ze žuly či mramoru. Při návrzích spolupracujeme též s bytovými architekty, zpracujeme Váš nápad, nebo Vám navrhneme řešení dle Vaší představy.

Protože teplovzdušný krb není dnes zdaleka jen dekorativní záležitostí, provádíme také instalaci rozvodu ohřátého vzduchu do dalších místností v témže patře, nebo i o patro výše. Specialitou je tzv. uzavřený okruh cirkulace, který v mnohých případech nahradí ventilátor a zajistí plynulé vytápění bez zvýšené prašnosti a hlučnosti. Samostatnou kategorii tvoří krbové vložky vybavené teplovodním výměníkem.

V naší vzorkové prodejně je stále vystaveno okolo 25 modelů krbových vložek a 20 typů kamen (teplovzdušných i teplovodních).

Za dobu naší existence jsme zrealizovali přibližně 1200 krbových sestav, z nichž část si můžete prohlédnout na těchto stránkách ve fotogalerii.

Kontaktovat nás můžete na telefonních číslech 485 161 393 a 777 946 190, e-mailové adrese info@krbymach.cz, nebo přímo v naší prodejně v Rochlické ulici č.1135 v Liberci Vratislavicích.